top of page
oxypr.jpg

STRATEGIA PROMOCYJNA I MEDIALNA

"Na początku był Chaos..." ;-) Od analizy sytuacji wyjściowej, określenia pozycji Twojej osoby, marki lub produktu w otoczeniu rynkowym rozpoczynamy prace koncepcyjne. Tak. Na tym etapie będziemy Cię "bombardować" wieloma pytaniami, by poznać Ciebie i zrozumieć specyfikę tematu, którego mamy się podjąć. Będziemy chcieli znaleźć i wydobyć silne i unikalne jego strony, by zbudować Twoją pozycję w najlepszym miejscu w przestrzeni medialnej i świadomości Twoich odbiorców lub klientów. Wczujemy się w nich samych, jak i Ciebie nauczymy rozumienia ich potrzeb i myślenia. 

Następnie weźmiemy w ręce narzędzia, które dopasujemy w zależności od wyników przeprowadzonej analizy. Jednym wystarczy jedynie sprawnie działające biuro prasowe, inni zaś potrzebują zbudowania wizerunku i rozpoznawalności. W naszych działaniach zawsze jest plan. I choć czasem trzeba działać szybko, to zawsze z dobrze przemyślaną i opracowaną strategią.

PR PRODUKTOWY

Naszym zadaniem będzie przekazać w wiarygodny sposób pełną informację o Twoim produkcie, pokazać jego zalety, stając się tym samym źródłem rzeczowej informacji, kreować postawy konsumentów oraz skutecznie budować zaufanie do produktu. Pomożemy Ci zbudować jego branding / re-branding, zadbać o kompleksową promocję Twojego produktu, byś w szybkim czasie widział rosnącą jego siłę i pozycję na rynku. 

PR KORPORACYJNY

Masz poczucie, że wizerunek Twojej firmy nie jest taki, jakiego oczekiwałeś? Znamy sposoby, by go "odczarować" :-) W ramach działań wewnętrznych, przeprowadzimy szereg działań zmierzających do zbudowania zaufania Twoich pracowników do Twojej firmy. Wzmocnimy przewagę konkurencyjną, zaś za cel postaw i pozostaw nam stworzenie oferty, która wyeksponuje zalety Twojej firmy i nada jej indywidualnego charakteru. Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że zarówno działania marketingowe jak i PR wymagają dużej innowacyjności. Nowatorstwo to w czasach szybkich zmian rynkowych i rosnącej konkurencji duże ryzyko, ale jednocześnie efektywna droga do osiągnięcia sukcesu. My stawiamy
na oryginalność. A Ty?

EVENTY

W zależności od obranej strategii, traktujemy je jako jedno z narzędzi promocyjnych. Często zaś podejmujemy zlecenia organizacji eventów i wydarzeń specjalnych, realizując je kompleksowo i niezależnie od współpracy w zakresie obsługi Public Relations. Na przestrzeni lat, nasi specjaliści zrealizowali ponad 100 takich wydarzeń. Koncerty, pokazy mody, imprezy klubowe i plenerowe z promocją produktową, promocje książek, konferencje i briefingi prasowe, bankiety z programami artystycznymi, firmowe imprezy integracyjne i motywacyjne. To tylko nieliczne przykłady z naszego bogatego portfolio.

NASI SPECJALIŚCI REALIZOWALI KAMPANIE DLA M.IN.:

portfolio1.png
portfolio2.png
Oxy_Management.png
Oxy_Management.png
bottom of page