Od ponad 10 lat, cieszymy się zaufaniem przedstawicieli świata dużego i małego ekranu. Wykorzystując nasze doświadczenia i interpersonalne umiejętności, dbamy o rozpoznawalność i wizerunek osób publicznych, ze szczególnym naciskiem na branże aktorską. Jesteśmy pasjonatami, tego co i jak robimy, a sukcesy naszych podopiecznych są nagrodą dla nas samych. 

ANNA ADAMIAK | Właściciel

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętym managementem osób publicznych i firm. Od kreowania wizerunku, przez marketing, Public Relations po sprawy administracyjne i prawne. Wolny czas spędzam najchętniej na dobrym filmie, podróżach i spontanicznych wypadach rowerowych.

TELEFON: 501 641 238

E-MAIL: a.adamiak@oxymanagement.pl

MAGDALENA SZMYT | Agent aktorski

Doświadczenie zdobywałam zarówno jako aktor, castinger, reżyser biurowy, asystent reżysera, co dało mi łatwość w kontakcie z różnymi pionami produkcyjnymi oraz ułatwiło zrozumienie potrzeb wszystkich stron projektów filmowych. W Oxy Management odpowiedzialna jestem za sprawy aktorskie. Wolny czas najchętniej spędzam na delektowaniu się wolnym czasem. To przestrzeń dla spokoju, kreatywności i... zatęsknienia za pracą! :)

TELEFON: 602 487 789

E-MAIL: madzia.szmyt@oxymanagement.pl

Artur1.jpg

ARTUR STEFANIAK | Strateg medialny

Do zespołu Oxy Group dołączyłem w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pełniąc funkcję Szefa Promocji Radia Kolor, a także w AGORA S.A., gdzie realizowałem kampanie promocyjne dla Gazety Wyborczej i dziennika "Metro". W ramach wolontariatu, zbudowałem i przez wiele lat prowadziłem również biuro prasowe Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez Barier". Jestem trenerem i wykładowcą Wyższej Szkoły Promocji i Show Businessu w Warszawie. Pasjonuję się fotografią, montażem filmowym oraz produkcją muzyczną. Stworzę i zredaguje również stronę internetową ;-) Tymczasem zapraszam na swoją: arturstefaniak.pl

TELEFON: 510 048 824

E-MAIL: a.stefaniak@oxymanagement.pl