top of page

Od ponad 10 lat, cieszymy się zaufaniem przedstawicieli świata dużego i małego ekranu. Wykorzystując nasze doświadczenia i interpersonalne umiejętności, dbamy o rozpoznawalność i wizerunek osób publicznych, ze szczególnym naciskiem na branże aktorską. Jesteśmy pasjonatami, tego co i jak robimy, a sukcesy naszych podopiecznych są nagrodą dla nas samych. 

ania.jpg

ANNA ADAMIAK | CEO

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętym managementem osób publicznych i firm. Od kreowania wizerunku, przez marketing, Public Relations po sprawy administracyjne i prawne. Wolny czas spędzam najchętniej na dobrym filmie, podróżach i spontanicznych wypadach rowerowych.

TELEFON: 501 641 238

E-MAIL: a.adamiak@oxymanagement.pl

Magda.jpg

MAGDALENA SZMYT | Agent aktorski

Doświadczenie zdobywałam zarówno jako aktor, castinger, reżyser biurowy, asystent reżysera, co dało mi łatwość w kontakcie z różnymi pionami produkcyjnymi oraz ułatwiło zrozumienie potrzeb wszystkich stron projektów filmowych. W Oxy Management odpowiedzialna jestem za sprawy aktorskie. Wolny czas najchętniej spędzam na delektowaniu się wolnym czasem. To przestrzeń dla spokoju, kreatywności i... zatęsknienia za pracą! :)

TELEFON: 602 487 789

E-MAIL: madzia.szmyt@oxymanagement.pl

Oxy_Management.png
Oxy_Management.png
bottom of page